Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie.

Představení firmy

Půjčsistan.cz

je firma, která se od svého vzniku zabývá pronájem párty stanů a příslušenství pro soukromý i pro komerční sektor. Zajišťujeme kompletní službu včetně dopravy, montáže a demontáže. Je pro nás samozřejmostí Vaše spokojenost! Zajistíme nejlepší řešení dle vašich potřeb. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Jak to začalo….

Začalo to tím, že jsme s mojí budoucí ženou plánovali svatbu. Za tímto účelem jsme zvažovali možnost pořízení párty stanu. Přičemž jsme si položili otázku "Co s jeho dalším využitím"? Napadla nás možnost, nabídnout jej k využití formou pronájmu i ostatním. Proto jsme s nákupem prvního stanu v roce 2015 založili firmu PŮJČSISTAN.CZ (a rozjeli to...!) V návaznosti na to, jsme pořídili pivní sety, osvětlení, AV techniku, atd. ...

Kdo jsme….

Půjčsistan.cz je rodinnou firmou s vlastnickým vztahem. Od této skutečnosti se odvíjí i přístup k naší práci a samozřejmě i samotný přístup k zákazníkům. Proto chceme poskytovat našim partnerům komplexní služby, to nejen v oblasti pronájmu, ale i v oblasti prodeje, servisu a mediálních služeb. Na přání zákazníka jsme schopni zprostředkovat i profesionální služby v oblasti cateringu a médií.

Naše cíle….

 • V oblasti pronájmů:
  rozšiřovat sortiment, tak abychom byli schopni zajistit veškeré požadavky našich zákazníků.
 • V oblasti servisu:
  rozšiřování služeb, nové technologie, důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků.
 • V oblasti prodeje:
  důraz na kvalitu, rozšiřovat nabídku, vývoj
 • V oblasti médií:
  kvalita služeb, spolupráce s profesionály, rozšiřování personálního zázemí
 • V oblasti catering:
  získat stálého a kvalitního partnera pro zajišťování těchto služeb