Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie.

Stany

Pronájem nůžkových a trubkových párty stanů, campingových stanů různých typů, velikostí a jejich příslušenství.

Párty stany jsou klíčovým prvkem pro úspěch vaší venkovní události. Naše stanové řešení přináší nejenom komfort a styl, ale i bezpečnost a spolehlivost pro každou příležitost pod širým nebem. S našimi párty stany si můžete být jisti, že vaše událost bude probíhat hladce a že vaši hosté budou mít příjemný zážitek. 

 

Kromě toho nabízíme také pronájem campingových stanů - rodinných či turistických - pro ty případy, kdy řešíte i problém s ubytováním hostů. 

 

Naše široká nabídka stanů je pečlivě rozdělena do třech hlavních kategorií: Párty stany s nůžkovou konstrukcí, Párty stany s trubkovou konstrukcí a Campingové stany. To znamená, že bez ohledu na vaše preference a požadavky, máme ideální stanové řešení připravené přímo pro vás. Budete mít možnost vybírat z široké škály stylů, velikostí a funkcí, které se přizpůsobí přesně vašemu typu události a počtu hostů.

 

Díky naší dlouholeté zkušenosti a odbornému přístupu se můžete spolehnout na to, že vám poskytneme stanové řešení, které splní vaše požadavky a předčí vaše největší očekávání. Bez ohledu na to, jestli pořádáte svatbu, firemní večírek, festival nebo jinou událost, jsme tu, abychom vám pomohli udělat z ní nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky.

Nůžkové párty stany

Pronájem nůžkových párty stanů různých typů, velikostí a jejich příslušenství.

... více zde

Trubkové párty stany

Pronájem trubkových párty stanů různých typů, velikostí a jejich příslušenství.

... více zde

Campingové stany

Pronájem campingových stanů různých typů, velikostí a jejich příslušenství.

... více zde